dreamrefback
dreamrefback
dreamrefback
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RefBack
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Translate
Best-RefBack
Óra
Legutóbbi témák
» Hetedik kifizetésem
Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Dec. 05, 2011 8:02 pm by csikano

» kifizetésem
Rules ......................... Icon_minitimePént. Dec. 02, 2011 8:55 pm by beni75

» Kifizetés!
Rules ......................... Icon_minitimeVas. Nov. 27, 2011 5:47 pm by Admin

» Magnus proff
Rules ......................... Icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 10:44 pm by Admin

» Ablebux
Rules ......................... Icon_minitimeKedd Nov. 08, 2011 5:09 am by Admin

» Buxthunder
Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 7:48 am by agneska

» Xcentbux
Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 6:04 am by Admin

» Moonstarbux
Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Nov. 07, 2011 6:03 am by Admin

» Bowlingbux, What's a dollar to You, Adzsure
Rules ......................... Icon_minitimeVas. Nov. 06, 2011 5:48 am by Homonnai

Advertisement
A Te hirdetésed helye ! Új aurora oldal, biztos fizető! Csatlakozz, hirdesd! Itt hirdethetsz INGYEN is!
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (8 fő) Hétf. Aug. 29, 2011 1:10 am-kor volt itt.

 

 Rules .........................

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Ápr. 25, 2011 5:52 pm

The operation to

2x every week (Wednesday and Friday) will be credited with the number of clicks to Refback own stats.
A cash payment of credits to the site immediately after they are made.
Each is made in cash credited to your account.
Only a page after we pay for what we pay.
If you buy a membership on that page, the standard Refback even pays for clicks.
Your balance at any time seek the paypal account, and $ 1 after AlertPay account.
Payment within 24 hours.
Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 12:09 am

A működésről

Minden héten vasárnap jóváírásra kerül a kattintások száma a refback saját statisztikádban.
A pénzbeni jóváírások az oldal fizetését követően azonnal megtörténnek.
Minden pénzbeni jóváírás a számládra történik.
Csak olyan oldal után fizetünk, ami nekünk is fizet.
Ha az adott oldalon tagságot vásárolsz, a refback akkor is standard kattintások után fizet.
Az egyenleged bármikor kikérheted paypal számlára, és 1 $ után alertpay számlára.
Fizetés 24 órán belül.


A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 16, 2011 2:50 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
DJNapoleon




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. May. 14.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 2:31 am

Helló

Bizonyos oldalakon csak úgy lehet regisztrálni ha megadunk alertpay számlát is (a5bux.com, spiritbux.com, bananabux.com

és utána az oldalak kérnek egy kódot amit az e-mailcímre kell megadni (ezzel kapcsolatba szeretném megkérdezni hogy mennyi idő van rá hogy beírjuk ezeket a kódokat


Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 2:36 am

[quote="DJNapoleon"]Helló

Bizonyos oldalakon csak úgy lehet regisztrálni ha megadunk alertpay számlát is (a5bux.com, spiritbux.com, bananabux.com

és utána az oldalak kérnek egy kódot amit az e-mailcímre kell megadni (ezzel kapcsolatba szeretném megkérdezni hogy mennyi idő van rá hogy beírjuk ezeket a kódokat

Az email címek ellenőrzését a kifizetési kérelem elindításáig kell elvégezni, tehát ha csak ezután nyitsz számlát, akkor se vagy elkésve.
A lényeg, hogy mielőtt fizetést kérsz, ellenőriztesd le az email címeket.

Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
DJNapoleon




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. May. 14.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 2:41 am

azért kérdeztem mert van alertpay számlám (magyar e-mail-el) de azt nem nagyon használom
egyébként azokat a kódokat inkább most írom be hogy később ne lesgyen belőle probléma
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Május 16, 2011 2:48 am

DJNapoleon írta:
azért kérdeztem mert van alertpay számlám (magyar e-mail-el) de azt nem nagyon használom
egyébként azokat a kódokat inkább most írom be hogy később ne lesgyen belőle probléma

ok, valóban jobb túllenni rajta.
Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
DJNapoleon




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. May. 14.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 5:20 am

szia én is tagja vagyok buxp-nek és a buxism-nek

Buxp: jun 13-án kikértem (ha jól sejtem 45 nap/munkanap alatt megjön ), remélem megjön mert most vettem észre hogy rossz címre kértem ki nem az alertpayes-re hanem a paypalosra
úgy értem hogy a Payment Email -hez eredetileg a paypalos e-mail volt írva, ezt most átírtam alertpayes-re (azért mert nem ugyanaz az az e-mail címük)

buxism: sok kattot ad napi kb 10-et, egyszer kikértem 2 dollárt de valamiért visszadobták így újra próbálkozom hogy elérjem a következő kifizetési minimumot
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 5:37 am

Szia
Köszönöm az információkat, remélem szerencséd lesz mindegyik oldallal.

Mindenesetre mégegy ellenőrzést végzek, hogy ne kattoljunk feleslegesen, ha valamit találok, itt közzé teszem.
Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
DJNapoleon




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. May. 14.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 6:58 am

a levelekben amiket küldesz abban nekem valami oknál fogva nem ismeri fel az ékezetes betűket , helyettük valamilyen zagyvaságot ad ki
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeKedd Júl. 05, 2011 7:06 am

Bocsánatot kérek, mindig elfelejtem, és néha úgy megy ki. A hiba nem a te gépedben, hanem az én rendszeremben van. A script nem ismeri fel az ékezetes betűket. Igérem, bele fogok jönni!
Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
DJNapoleon




Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. May. 14.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 12:23 am

Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2011. Apr. 25.

Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitimeHétf. Júl. 25, 2011 12:30 am

Ebből a listából egyedül a quick-bux-ot kattoljuk már csak. Bár ez az oldal 2 napja nem enged be, és még a supportra sem válaszoltak.

A többi scam, vagy valami más miatt került ki a listából. ( pl: refbackok kitiltása )

Kérek mindenkit, figyelje az oldalon a hírek szakaszt, ezután ott fent leszenk a legújabb scam oldalak, az este is bekerült pár.
Vissza az elejére Go down
https://dreamrefback.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Rules ......................... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rules .........................   Rules ......................... Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Rules .........................
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
dreamrefback :: Your first category :: News & Information-
Ugrás: